blog, camping doplňky

Co si vzít sebou na dovolenou a neb co obytný BIRD tour nabízí?

25.12.2018

Co si vzít sebou na dovolenou a neb co obytný BIRD tour nabízí?

Nejprve je si dobré uvědomit na jak dlouho se chystáme a co budeme podnikat, podle toho se odvíjí naše potřeby. Samozřejmě si nezapomeňte doklady, jak osobní tak cestovní, základní hygienické potřeby, léky, nabíječku na mobilní zařízení, spodní prádlo a ponožky, v noci se budou hodit.

Pokud si toužíte jenom užívat volný víkend na dece a relaxovat s oblíbenou knížkou, tak Vám postačí opravdu jenom ta deka s knížkou. Jedno oblečení na večer jedno denní, krém na opalování, sluneční brýle, plavky, repelent na komáry a plážová obuv. Pokud se budete pohybovat mimo kemp tak přibalit ještě nějaké to jídlo na celý den.

Pokud jste vyznavači trošku aktivnější dovolené, cyklistika, turistika..., tak si k výše uvedenému přibalit sportovní oblečení na danou aktivitu. Nezapomenout na batůžek do něj pití, malou svačinu, peníze hotovost ne všude se dá platit kartou, větrovku nejlépe co nepromokne a čelovku, výborná věc když se někde zdržíte.

Neberte si sebou příliš mnoho oblečení, stejně to nevyužijete a bude jenom překážet.

BIRD tour

Součástí vozu je BIRD box se základním vybavením na přípravu jídla, plynový vařič, dřez s tekoucí vodou, zásobník na 15L vody, kompresorová lednice,1x kastrůlek, 2x hrnek, příbory, nůž, výsuvné prkénko, 2x úložné boxy na potraviny. Rozkládací rošt, matrace, 2x úložné boxy na oblečení. Zastínění oken s venkovním přisáváním čerstvého vzduchu. Lze dovybavit nosičem 2 jízdních kol.

Lůžkoviny nejsou součástí vybavení.

Tento způsob cestování s BIRD tourem je zvláště v hodný pro lidi co vyznávají aktivní styl života. Můžeme jet, kdy a kam chceme, nemusíme nikde zařizovat žádné ubytování ani místo, kde se najíme. Doma si do auta zabalíme vše, co na výlety můžeme potřebovat a můžeme vyrazit poznávat nová dobrodružství.

údržba karavanů
servis, montáž camping doplňků, obytné boxy,