AKCE 175Wp solární set sada panel Victron Energy - Střední

Navržený systém za výhodnou cenu, prvotřídní komponenty, panel 175Wp Victron Energy (5 let záruka) + regulátor EPsolar. Solární panel o výkonu 175Wp zaručuje dostatek energie pro středně náročné aplikace. Výhodou tohoto systému je nízká pořizovací cena a malé rozměry panelu.

Součástí balení je schéma zapojení s popisem postupu montáže

Dostupnost: na dotaz

6 200,00 Kč

Šetřete a neplaťte již za vysoké poplatky za elektrickou přípojku v kempu. Buďte připojeni všude na svých cestách. Nezávislost na elektrické přípojce Vás okamžitě pohltí. Využijte zcela jednoduše slunce a solární energii pro nabíjení palubní baterie ve Vašem karavanu/obytném vozu. Optimálně navržený solární systém 175Wp pro karavany a obytné vozy. Systém pracuje s napětím baterie 12V. Jedná se o velmi oblíbenou sestavu, díky své nízké ceně. 

Sada solárního systému obsahuje tyto komponenty:(po kliknutí na vybraný produkt se zobrazí jeho detailní popis) 1x Solární panel Victron Energy 175Wp1x PWM solární regulátor EPsolar 20A1x Sada kabelů 4mm2 vč. nalisovaných konektorů MC4 - délka 3m +3m (červený + černý). Pokud budete požadovat jiný rozměr, upravíme Vám délku dle požadavku.
1x Pojistný odpínač baterie + 2x pojistka 32A Tato sestava neobsahuje baterii. Pokud v karavanu (ve voze) palubní baterii nemáte, doporučujeme zvolit baterii uzavřeného typu AGM, GEL ze sekce solární baterie. Rádi Vám pomůžeme se správným výběrem kapacity baterie pro správný chod systému.☑ Solární regulátor EPsolar 20A se stará o zcela bezobslužný chod toho systému, má přehledný integrovaný LCD displej. Ten Vám poskytne zajímavé informace o chodu celého systému. Přímo na čelní straně solárního regulátoru naleznete také dva USB výstupy vhodné např. pro nabíjení mobilních telefonů.
Solární kabely ukončené konektory MC4. Na koncích kabelů jsou nalisovány konektory MC4 sloužící pro připojení k solárnímu panelu. ☑ Můžete si objednat inteligentní propojovač baterií Cyrix-ct, ketrý řídí nabíjení a odpojování startovací a provozní baterie. Model Cyrix-ct je vybaven teplotní ochranou.

  ☑ Jak vybrat správný výkon solárního systému? Je to zcela jednoduché.
Sečtěte spotřebu všech přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech, vynásobte počtem hodin předpokládaného provozu za den. Výsledkem bude celková spotřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než uvedené hodnoty pro jednotlivé roční období, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.


servis, montáž camping doplňků, obytné boxy,