AKCE 400Wp solární sada set panel DAH - TOP výkon

Vysoce výkonný systém s jedním panelem optimalizovaně navržený za výhodnou cenu, prvotřídní komponenty, panel DAH 400Wp + regulátor EPsolar. Solární panel o výkonu 400Wp zaručuje dostatek energie i pro náročné aplikace.

Monokrystalický solární panel s technologii PERC a Half-Cut se zárukou 12let.

Skvělý panel s technologií Half-Cut, kdy při zastínění části panelu, zůstává druhá část stále v plném chodu.

Součástí balení je schéma zapojení s popisem postupu montáže.

Dostupúnost: na dotaz

10 200,00 Kč

Již nemusíte platit vysoké poplatky za elektrickou přípojku v kempu, buďte připojeni všude na svých cestách. Nezávislost na elektrické přípojce Vás okamžitě pohltí. Využijte zcela jednoduše slunce a solární energii pro nabíjení palubní baterie ve Vašem karavanu/obytném vozu. Optimálně navržený solární systém 400Wp pro karavany a obytné vozy s 12ti letou zárukou na solární panel. Systém pracuje s napětím baterie 12V. Jedná se o velice výkonnou sestavu na zvýhodněnou cenu. Sada solárního systému obsahuje tyto komponenty:(po kliknutí na vybraný produkt se zobrazí jeho detailní popis) 1x Solární panel DAH 400Wp1x MPPT regulátor EPsolar 30A1x Sada kabelů 6mm2 vč. nalisovaných konektorů MC4 - délka 5m + 5m (červený + černý)1x Pojistný odpínač baterie + 2x pojistka 50A1x DC jistič 25A (pro jištění obvodu mezi panelem a regulátorem, navíc umožňuje kdykoliv systém vypnout bez nutnosti rozpojování konektorů) Tato sestava neobsahuje baterii. Pokud v karavanu palubní baterii nemáte, doporučujeme zvolit baterii uzavřeného typu AGM, GEL ze sekce solární baterie. Rádi Vám pomůžeme se správným výběrem kapacity baterie pro správný chod systému.Solární MPPT regulátor série XTRA přináší vysokou kvalitu a maximální výbavu pro ostrovní systémy s napětím panelů až 100V a maximálním nabíjecím proudem 30A. Baterie 12/24V, FV max 390/780Wp. Displej XDS2.
Solární kabely ukončené konektory MC4. Na koncích kabelů jsou nalisovány konektory MC4 sloužící pro připojení k solárnímu panelu. Část kabelu využijete i pro propojení solárního regulátoru a baterie - na tento kabel pouze nainstalujete pojistný odpojovač co nejblíže k baterii dle schématu. Instalující elektrikář dovybaví konce kabelů vedoucích do solárního regulátoru dutinkami. U baterie kabel zakončí vhodnými oky, dle typu baterie Jak vybrat správný výkon solárního systému? Je to zcela jednoduché.
Sečtěte spotřebu všech přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech, vynásobte počtem hodin předpokládaného provozu za den. Výsledkem bude celková spotřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než uvedené hodnoty pro jednotlivé roční období, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

servis, montáž camping doplňků, obytné boxy,