Zvedací střecha SCA262 Toyota proace verso krátká/dlouhá verze

Pro vozi skupiny PSA

Zvedací střecha s integrovaným rámem a postelí s talířovými přužinami. Dodává se v bílé barvě a šedým stanem.

termín dodání: na dotaz cca 3 měsíce 

uvedená cena včetně DPH


160 930,00 Kč

montáž od 30.000,- bez DPH

výška střechy vozidla v zavřeném stavu: cca 1980 mm

pouze pro auta délky: 4.959 mm

rozměr spací plochy: 1850 x 1230 mm

možnosti:

- lakování střechy v barvě vozu

- solární panel

- podélníky

- led osvětlení

nezávazně si požádejte o cenový rozpis, zašleme ceny veškerých našich služeb

střechou to nekončí, děláme kompletní úpravy včetně fotovoltaiky, spaní ve spodní části vozu, vaření, nabíjení, topení, termoclony, úložné tašky na okna, markýzy, plachty..........................................

stejně jako všechny střechy SCA nové generace je i střecha ze sklolaminátu vyroben vakuovou expanzí - sendvičovou konstrukcí s izolací z tuhé pěny. Vnitřní strana střechy je obložena měkkým drceným velurem, který vytváří příjemný povrch. Tato konstrukce je lehká a zároveň velmi pevná. Nabízí vynikající tepelnou izolaci a zvukovou izolaci.

Kompaktní, variabilní a za velmi atraktivní cenu. Nový Citroën Spacetourer, jehož konstrukce je shodná s Peugeotem Traveller a Toyotou ProAce Verso, je ideálním základem pro vývoj kempinkové dodávky s každodenní použitelností.

Standardní střecha na spaní poskytuje pohodlné lehátko o rozměrech 2,00 x 1,30 m, které se skládá z plastových pružinových nosičů, matrace a potahu. Nůžkové zvedáky o výšce 45 centimetrů zaručují maximální pohodlí při spánku s dostatkem volnosti pohybu a prostoru pro nohy.

Standardní verze vysoce kvalitní látky stanu z nehořlavé tkaniny má tři okna. Okna vlevo ve směru jízdy a vpředu jsou opatřena síťkami proti hmyzu. Co je zvláštní: okno v přední části lze zcela otevřít pro volný výhled. Okno vpravo má průhlednou plastovou vložku. Praktický sklápěcí mechanismus automaticky vtahuje látku stanu dovnitř, když je střecha zavřená - aniž by se stan zachytil mezi karoserií a střechou.

Střecha je na přání k dispozici také s panoramatickou verzí stanu - pro nejlepší výhled na vaší příští dovolené.

servis, montáž camping doplňků, obytné boxy,